نی نی بان: بزرگ کردن کودکی با ادب، صبور، مسئول و سخت کوش رویای هر والدینی است. کودکان به والدین خود نگاه می‌کنند و آنها را الگو قرار می‌دهند. تنها در صورتی که شما فردی ایده‌آل باشید، او نیز این گونه رشد خواهد کرد. ما در اینجا چند راه ساده را برای شما آورده‌ایم. 1. در را در مکان‌های عمومی برای دیگران باز نگه دارید. زمانی که شما در فروشگاه، کتابخانه، رستوران یا غیره هستید، با نگه داشتن در برای دیگران، به کودکتان احترام و مسئولیت‌ را می‌آموزید. 2. از یک حیوان خانگی یا یگ گیاه نگهداری کنید ...

نی نی بان: بزرگ کردن کودکی با ادب، صبور، مسئول و سخت کوش رویای هر والدینی است. کودکان به والدین خود نگاه می‌کنند و آنها را الگو قرار می‌دهند. تنها در صورتی که شما فردی ایده‌آل باشید، او نیز این گونه رشد خواهد کرد. ما در اینجا چند راه ساده را برای شما آورده‌ایم.

 

7 رفتار والدین که کودکان می‌آموزند

 

1. در را در مکان‌های عمومی برای دیگران باز نگه دارید

 

زمانی که شما در فروشگاه، کتابخانه، رستوران یا غیره هستید، با نگه داشتن در برای دیگران، به کودکتان احترام و مسئولیت‌ را می‌آموزید.

 

2. از یک حیوان خانگی یا یگ گیاه نگهداری کنید

 

یک گیاه کوچک خریداری کنید یا اگر حوصله دارید برای کودکتان یک حیوان خانگی بخرید و با کودکتان به آن رسیدگی کنید. به او نشان دهید که چگونه از موجود زنده محافظت می‌کنید.

 

3. کتاب بخوانید

 

قبل از خواب، به کودکتان نشان دهید که یک کتاب جدید خریده‌اید یا آن را از کتابخانه گرفته‌اید و می‌خوانید. فوایدی که کتاب خواندن دارد، بی‌انتها است. اگر کودکتان از لغات لذت ببرد، فرد بهتری خواهد شد.

 

4. کارهای سرگرم کننده انجام دهید

 

به کودکتان اجازه دهید تا بداند اگر گاهی لباسش را هنگام بازی بیرون از خانه کثیف کرد، اشکالی ندارد. به او نشان دهید که درست کردن گلوله‌های برفی چه لذتی دارد و رها کردن استانداردها گاهی بلامانع است.

 

5. با دوستانتان در ارتباط باشید

 

دوستان خود را برای ناهار یا شام دعوت کنید. به کودکتان اهمیت رابطه با دروستانتان را نشان دهید. این یکی از درس‌های مهم زندگی است.

 

6. تحرک داشته باشید

 

��ه کودکتان نشان دهید که اهمیت ورزش غیرقابل اجتناب است. اگر به طور منظم در خانه تحرک داشته باشید، کودکتان نیز آن را به عنوان بخشی از زندگی خود خواهد پذیرفت.

 

7. با بزرگ‌تر ها با احترام برخورد کنید

 

زمانی که والدین شما به خانه‌تان می‌آیند، با آنها با احترام صحبت کنید و برایشان صندلی بیاورید. با این رفتار کودکتان یاد خواهد گرفت که همیشه باید با بزرگ‌ترها با احترام برخورد کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه