نی نی بان: آیا بعضی رفتارهای فرزندتان برایتان عجیب است؟ نگران نباشید، حتی عجیب‌ترین رفتارهای کودکان ممکن است طبیعی باشد و تنها در دوره‌ای خاص ظاهر شوند. ما در اینجا تعدادی از آنها را برایتان آورده‌ایم. بیدار شدن در شب. بیداری کودکان در شب امری طبیعی است. اما نگران نباشید زیرا این حالت زیاد طول نمی‌کشد. به محض این که کودکتان با دنیای اطرافش آشنا شود، گریه‌های شبانه او نیز به پایان خواهد رسید. تنفر از حمام. یک بار کودک شما با لذت به حمام می‌رود و با عروسک آبی‌اش بازی می‌کند اما بار دیگر از ...

نی نی بان: آیا بعضی رفتارهای فرزندتان برایتان عجیب است؟ نگران نباشید، حتی عجیب‌ترین رفتارهای کودکان ممکن است طبیعی باشد و تنها در دوره‌ای خاص ظاهر شوند. ما در اینجا تعدادی از آنها را برایتان آورده‌ایم.

 

بیدار شدن در شب

 

بیداری کودکان در شب امری طبیعی است. اما نگران نباشید زیرا این حالت زیاد طول نمی‌کشد. به محض این که کودکتان با دنیای اطرافش آشنا شود، گریه‌های شبانه او نیز به پایان خواهد رسید.

 

5 رفتار عجیبی که کودکان انجام می‌دهند - تصویر 1

 

تنفر از حمام

 

یک بار کودک شما با لذت به حمام می‌رود و با عروسک آبی‌اش بازی می‌کند اما بار دیگر از رفتن به آنجا امتناع می‌کند گویی از حمام رفتن متنفر است. شواهدی وجود ندارد که چرا کودکان ناگهان از حمام رفتن می‌هراسند اما این حالت به زودی از بین می‌رود. برای کمک به او هر دفعه عروسکی جدید را برایش به حمام بیاورید.

 

5 رفتار عجیبی که کودکان انجام می‌دهند - تصویر 2

 

علاقه به والدین

 

شاید برایتان آزار دهنده باشد که گاهی کودک شما تمام توجه‌اش به همسرتان است. اما نگران نشوید، این رفتار کودکان طبیعی است و به زودی به سمت شما باز خواهد گشت.  بنابراین بهتر است از این فرصت استفاده و کمی استراحت کنید.

 

5 رفتار عجیبی که کودکان انجام می‌دهند - تصویر 3

 

جیغ زدن

 

کودکتان یا برای تجربه‌ای جدید یا بر��ی جلب توجه جیغ می‌زند. اگر دلیل آن اولی باشد، او را تشویق کنید تا با صدایی آرام‌تر با شما ارتباط برقرار کند و اگر دومی است، به او نشان دهید که دلیل توجه شما جیغ‌های او نیست.

 

5 رفتار عجیبی که کودکان انجام می‌دهند - تصویر 4

 

زدن و گاز گرفتن

  

شاید مربی کودکتان به شما بگوید که او کودکان دیگر را می‌زند یا حتی بدتر گاز می‌گیرد. نگران نشوید برای کودکانی که هنوز نمی‌توانند با زبان، احساسات خود را بیان کنند، این رفتار طبیعی است. تنها کافی است به او نشان دهید که این رفتار اشتباه است.

 

5 رفتار عجیبی که کودکان انجام می‌دهند - تصویر 5

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه