5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری

نی نی بان: مسافرت‌های بلند مدت هنگام بارداری دشوار است. اگر می‌خواهید در زمان بارداری خود با هواپیما به مسافرت بروید، برای آرامش بیشتر به نکات زیر توجه کنید.

 

1. جوراب‌های ساق بلند بپوشید

 

اگر در 3 ماه اول بارداریتان هستید، پوشیدن جوراب‌های ساق بلند ایده خوبی است. نه تنها آنها تورم بلکه احتمال لخته شدن خون را نیز در طول پروازهای بلند مدت، کاهش می‌دهد.

 

5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری - تصویر 1

 

2. یک جفت کفش تخت با سایز بزرگ‌تر بپوشید

 

حتما این را می‌دانید که باید کفش‌های تخت بپوشید. درست است؟ اما توصیه من این است که آن را برای پرواز یک سایز بزرگ‌تر بخرید زیرا پاهای شما کمی بیشتر از حد معمول ورم خواهد کرد. (حتی با وجود جوراب‌های ساق بلند) هیچ چیز وحشتناک‌تر از این نیست که پاهایتان را در کفش‌هایی کوچک‌تر فرو برید.

 

5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری - تصویر 2

 

3. در دقایق آخر سوار شوید

 

شاید عجله داشته باشید تا زودتر سوار هواپیما شوید و بنشینید اما بهتر است تا لحظه آخر صبر کنید. توصیه می‌شود قبل از رفتن به هواپیما، به سرویس بهداشتی فرودگاه نیز سری بزنید زیرا استفاده از آن در هواپیما برای زنان باردار کمی سخت است.

 

5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری - تصویر 3

 

4. همیشه همراه خود اسنک داشته باشید

 

غذای هواپیما بدترین نوع غذا است. ممکن است در هواپیما گرسنه شوید بنابراین برای جلوگیری از آن، مقداری اسنک سالم همراه خود داشته باشید. بادام ساده، پنیر و گرانولا گزینه‌های خوبی هستند. البته با مقدار زیادی آب.

 

5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری - تصویر 4

 

5. با لوسیون نعنا به خود آرامش دهید

 

لوسیون نعناع باید یکی از ضروریات سفر شما باشد. پروازهای بلند مدت، به خصوص در طول شب، برای زنان باردار بسیار سخت است. اما لوسیون نعنا می‌تواند خستگی شما را از بین ببرد و انرژی دوباره به شما دهد. آن را به پاهای ورم کرده خودتان بزنید تا آرام شود. تاثیر آن فوق‌العاده است.

 

5 توصیه برای مسافرت با هواپیما در بارداری - تصویر 5

مسافرت
هواپیما
لوسیون
نعنا
اسنک
جوراب
تورم
کفش
سایز
خستگی
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه