فن آوری اطلاعات ایران: اگر چه بیشتر ما تسلط کافی برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی داریم و از این رسانه مجازی به خوبی برای ارتقا زندگی شخصی خود بهره می‌گیریم، اما مواردی وجود دارد که می‌تواند فضای مجازی و استفاده از اینترنت را برای ما سازنده‌تر کرده و جلوی مضرات این دنیای در حال گسترش را بگیرد. در اینجا ما به چندین برنامه، ابزار و وب سایت اشاره خواهیم کرد که به سادگی باعث موفقیت هرچه بیشتر شما در زندگی خواهند شد. سایت گوگل با راه اندازی سرویس Google Docs خود مجموعه‌ای بلند بالا از اسناد و م ...

فن آوری اطلاعات ایران: اگر چه بیشتر ما تسلط کافی برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی داریم و از این رسانه مجازی به خوبی برای ارتقا زندگی شخصی خود بهره می‌گیریم، اما مواردی وجود دارد که می‌تواند فضای مجازی و استفاده از اینترنت را برای ما سازنده‌تر کرده و جلوی مضرات این دنیای در حال گسترش را بگیرد.

در اینجا ما به چندین برنامه، ابزار و وب سایت اشاره خواهیم کرد که به سادگی باعث موفقیت هرچه بیشتر شما در زندگی خواهند شد. سایت گوگل با راه اندازی سرویس Google Docs خود مجموعه‌ای بلند بالا از اسناد و مقالات پژوهشی و علمی را برای انجام تحقیقات در اختیار کاربران خود قرار داده است.

این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا در به صورت آنلاین به جستجو پرداخته و همچنین مطالبی را با فشردن یک دکمه به مقاله اضافه کنید. اما برای کسانی که پروژه‌های گروهی آنها را آزار می‌دهد، اما سازمان مربوطه از انجام گروهی کار به عنوان کلید حل مشکل یاد می‌کند استفاده از سایت Trello را پیشنهاد می‌کنیم. این سایت با مجموعه‌ای از کارت‌ها برای افراد مختلف وظایف خاصی تعیین می‌کند.

البته پروژه‌های گروهی مسلما نیاز به اشتراک گذاری فراوان فایل دارد پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای استفاده از فلش با ظرفیت محدود از سرویس Dropbox بهره‌مند شوید. البته اگر Dropbox با محدودیت آپلود شما را ناامید کرد ناراحت نباشید. CloudApp نیز دارای کاربردی مشابه است که قابلیت ارسال فایل با اندازه‌های نامحدود را فراهم می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه