معیار ست کردن رنگ ها با یکدیگر,ست کردن رنگ ها,ست کردن رنگ با رنگ دیگر,چگونه رنگ ها را ست کنیم,رنگ ها را ست کنید,ترفند ست کردن رنگ ها,تکنیک های ست کردن رنگ ها,ست باشید ,ست بپوشید

ست کردن رنگ ها,ست کردن رنگ با رنگ دیگر
1-آبی تیره

ایران مطلب :رنگ آبی تیره از آن دست رنگ‌هایی است که در بین طراحان مد محبوبیت خاصی دارد. جالب است بدانید 5/17 درصد طراحان مد از این رنگ در طراحی‌های خود برای تابستان 2014 استفاده کرده‌اند. این رنگ با رنگ قرمزی که کمی به نارنجی تمایل دارد همخوانی بسیاری دارد و برجستگی خاصی به آن می‌دهد.

 2-بنفش گل لاله

این رنگ به سادگی قلب هر زنی را تسخیر می‌کند و یکی از رنگ‌هایی است که طراحان مد برای بردن دل خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. رنگ بنفش گل لاله با رنگ سفید هماهنگی خاصی دارد و احساس رمانتیکی را به وجود می‌آورد.

 3-بنفش گل ارکیده

این رنگ دقیقا همان رنگی است که به عنوان رنگ سال 2014 شناخته می‌شود. این رنگ جزء رنگ‌هایی است که هم مورد نظر مردان و هم مورد علاقه زنان اهل مد است. رنگی با طراوت و جذاب که جایگاه خاصی در بین طرفداران مد و البته طراحان این صنعت پولساز دارد.

 4-نارنجی

رنگ نارنجی یکی از آن رنگ‌هایی است که در فصول بهار و تابستان حسابی روی بورس است و طراحان مد هم به خوبی با این رنگ بازی می‌کنند. اگر علاقه زیادی به این رنگ ندارید بهتر است یکبار آن را با رنگ سفید سِت کنید تا نتیجه کار را خودتان ببینید.

 5-زرد

زرد یکی از رنگ‌های پایه‌ای و اصلی در تابستان 2014 به شمار می‌رود و طراحان مد با استفاده از این رنگ هنر خود را به خوبی می‌توانند به رخ یکدیگر بکشند. لباس‌های زرد با طرح گلدار گاهی به قدری جذاب هستند که نمی‌توان به سادگی از کنار آنها گذشت.

 6-قرمز فلفل چیلی

غیر ممکن است اهل مد باشید و این رنگ جایی در بین لباس‌ها و وسایل خانه شما نداشته باشد. رنگ قرمز فلفل چیلی یکی از رنگ‌هایی است که در تابستان 2014 حسابی روی مد است، رنگی که همواره از آن به عنوان رنگ پرشور و انرژی بخش یاد شده است. داشتن چنین رنگی به کمد لباس شما رنگ و بوی خاصی می‌دهد، پس آن را فراموش نکنید.

 7-آبی روشن

این رنگ هم یکی از رنگ‌های محبوب سال 2014 است که طراحان مد آن را در فصل گرم تابستان از یاد نبرده‌اند. رنگی که آرامش را با خود به همراه می‌آورد. و علاوه بر اینکه هماهنگی خوبی با رنگ سفید دارد به خوبی با رنگ آبی تیره سِت می‌شود.

 8-طوسی

رنگ طوسی رنگی خنثی است ولی اگر به درستی با رنگ‌های دیگر همراه شود می‌تواند ت��ایز و تفاوت را به وجود بیاورد. در تابستان 2014 طراحان مد روی این رنگ مانور خاصی داده‌اند و با عرضه محصولات خود به بازار قصد تسخیر قلب هوادارانشان را دارند.

 9-شن ساحلی

رنگ شن ساحلی که نزدیک به رنگ نخودی است یکی از رنگ‌های مناسب فصل تابستان است. این رنگ بار دیگر در تابستان 2014 مد شده است و طراحان مد هم از این رنگ برای تهیه شلوارهای کتان استفاده کرده‌اند و به علاقمندان عرضه می‌کنند.

 10-سبز روشن

یکی از رنگ‌هایی که آرامش خاصی در آن نهفته است رنگ سبز روشن است. این رنگ به خوبی با رنگ‌های مشکی، صورتی و حتی بنفش همخوانی دارد. این رنگ در تابستان 2014 حسابی روی بورس است، پس یکبار این رنگ را تجربه کنید تا تأثیر آن را روی خود ببینید.

منبع : litemode.ir
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه