ایسنا: مقامات بهداشتی آمریکا در بیانیه جدیدی اعلام کردند: کودکان و خردسالان به دو دوز از واکسن آنفلوآنزای نوع آ یا H1N1 احتیاج دارند. آزمایشات انجام شده روی این واکسن جدید نشان داد برای کودکان بالای 10 سال فقط یک دوز این واکسن کافی است، اما کودکان زیر 9 سال به دو دوز واکسن جدید احتیاج دارند. دکتر آنتونی فائوسی رییس انستیتو ملی آلرژی و بیماریهای عفونی در این باره خاطرنشان کرد که کودکان زیر 9 سال باید به فاصله 21 روز این دو دوز را دریافت کنند و در دو نوبت واکسینه شوند. این محققان هم چنین خاط ...

ايسنا: مقامات بهداشتي آمريكا در بيانيه جديدي اعلام كردند: كودكان و خردسالان به دو دوز از واكسن آنفلوآنزاي نوع آ يا H1N1 احتياج دارند.

 آزمايشات انجام شده روي اين واكسن جديد نشان داد براي كودكان بالاي 10 سال فقط يك دوز اين واكسن كافي است، اما كودكان زير 9 سال به دو دوز واكسن جديد احتياج دارند.

دكتر آنتوني فائوسي رييس انستيتو ملي آلرژي و بيماريهاي عفوني در اين باره خاطرنشان كرد كه كودكان زير 9 سال بايد به فاصله 21 روز اين دو دوز را دريافت كنند و در دو نوبت واكسينه شوند.

اين محققان هم چنين خاطرنشان كردند كه هر دو واكسن آنفلوآنزاي فصلي و خوكي را مي‌توان در يك دوز به كودكان تزريق كرد و يادآور شدند كه واكنش كودكان در اين آزمايشات به واكسن آنفلوآنزاي آ درست شبيه به واكنش آنها نسبت به واكسن آنفلوآنزاي فصلي بوده است.

بر اساس آمار مركز كنترل و پيشگيري امراض آمريكا، از زمان شيوع اين بيماري تاكنون 46 كودك آمريكايي جان خود را از دست داده‌اند. اين مركز قرار است در اولين مرحله 160 ميليون نفر را واكسينه كند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه