برترین‌ها: هویت اتاق کودک به موضوع اصلی دکوراسیون آن برمی‌گردد. اگر کودک شما به موضوع خاصی همچون نجوم، ماشین، هواپیما، کشتی، گل و گیاه، عروسک، حیوانات و غیره علاقه دارد، چرا از همین موضوعات استفاده نکنید و به اتاق او هویت و شخصیت نبخشید. اگر نمی‌دانید چطور اتاق او را تزیین کنید، از علایق‌اش کمک بگیرید. البته قرار نیست اتاق او را درست مثل اتاق‌های زیر تزیین کنید. دکوراسیون بعضی از این‌ها هزینه زیادی دارد، ولی حداقل به شما ایده می‌دهد. اتاق دخترها همیشه پر از عروسک است. آن‌ها عاشق عروسک ...

برترین‌ها: هویت اتاق کودک به موضوع اصلی دکوراسیون آن برمی‌گردد. اگر کودک شما به موضوع خاصی همچون نجوم، ماشین، هواپیما، کشتی، گل و گیاه، عروسک، حیوانات و غیره علاقه دارد، چرا از همین موضوعات استفاده نکنید و به اتاق او هویت و شخصیت نبخشید. اگر نمی‌دانید چطور اتاق او را تزیین کنید، از علایق‌اش کمک بگیرید. البته قرار نیست اتاق او را درست مثل اتاق‌های زیر تزیین کنید. دکوراسیون بعضی از این‌ها هزینه زیادی دارد، ولی حداقل به شما ایده می‌دهد.

 
 

 

اتاق دخترها همیشه پر از عروسک است. آن‌ها عاشق عروسک هستند. پس چرا برای تزئین اتاق‌شان از همین عروسک‌ها استفاده نکنیم؟ بدین ترتیب به اتاق نظم می‌بخشیم.


 


  

اگر کودک‌تان به رنگ خاصی علاقه دارد، بهتر است از همان رنگ برای تزیین اتاق‌اش استفاده کنید. البته بهتر است این رنگ را با رنگ دیگری ترکیب کنید تا اتاق از یکنواختی خارج شود. در انتخاب رنگ‌ها هم دقت کنید. رنگ‌ها ممکن است در روحیه و اخلاق شما تاثیر مثبت یا منفی بگذارد. برای مثال سبز رنگ خوبی برای اتاق کودک است، چون به کودک آرامش می‌دهد. ترکیب این رنگ با زرد، تحرک و شادابی را برای کودک‌تان به همراه می‌آورد.

 


 

 

ایده این اتاق و هماهنگی اجزای آن برای کودک می‌تواند بسیار جذاب باشد، ضمن این‌که زندگی در چنین فضایی موجب می‌شود تا کودک انرژی خود را بتواند در این فضا تخلیه کند و هر روز سرشار از نشاط و زندگی باشد. البته رنگ آبی که برای آسمان در نظر گرفته شده، رنگی بسیار آرام است که به خوبی با رنگ سبز و قرمز که موجب تحرک و نشاط کو��ک می‌شوند آمیخته شده است. در واقع تضاد میان این رنگ‌ها، فضایی پر از زندگی به وجود آورده است.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه