نی نی بان: نقاشی می‌تواند ریخت و پاش داشته باشد بنابراین چرا آن را در یک روز آفتابی، بیرون از خانه انجام نمی‌دهید؟ ما در اینجا راههایی را برای سرگرم کردن کودکتان در بیرون از خانه به شما پیشنهاد می‌کنیم. نقاشی با حباب. حباب و نقاشی؟ این یکی از رویاهای کودک شما است که نتیجه آن نیز فوق‌العاده خواهد بود. رنگ‌ها را با آب مخلوط کرده و حباب درست کنید. شما می‌توانید حباب‌ها را به سمت کاغذ بفرستید و از طرح خلق شده لذت ببرید. سنگ‌های رنگی. از کودکتان بخواهید سنگ‌های مورد علاقه خود را پیدا و روی آنه ...

نی نی بان: نقاشی می‌تواند ریخت و پاش داشته باشد بنابراین چرا آن را در یک روز آفتابی، بیرون از خانه انجام نمی‌دهید؟ ما در اینجا راههایی را برای سرگرم کردن کودکتان در بیرون از خانه به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

نقاشی با حباب

 

حباب و نقاشی؟ این یکی از رویاهای کودک شما است که نتیجه آن نیز فوق‌العاده خواهد بود. رنگ‌ها را با آب مخلوط کرده و حباب درست کنید. شما می‌توانید حباب‌ها را به سمت کاغذ بفرستید و از طرح خلق شده لذت ببرید.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 1

 

سنگ‌های رنگی

 

از کودکتان بخواهید سنگ‌های مورد علاقه خود را پیدا و روی آنها نقاشی کند. می‌توانید پس از اتمام کار، از آنها برای تزیین خانه یا حیاط استفاده کنید.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 2

 

نقاشی با تیله

 

رنگ را روی صفحه‌ای بریزید و از کودکتان بخواهید با تیله روی آن نقاشی کند. با این روش کودکتان نقاشی انتزاعی خلق خواهد کرد.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 3

 

نقاشی با قلموهای طبیعی

 

ساخت این قلموهای درختی بسیار ساده است و کودک شما نیز از این ایده لذت خواهد برد.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 4

 

نقاشی با بطری‌های آب

 

چقدر سرگرم کننده است. چند عدد بطری پلاستیکی بردارید و آنها را از رنگ‌های غیر سمی و قابل شستشو پر کنید، به کودکتان یک ورق کاغذ دهید و رهایش کنید تا رنگ‌ها را آنطور که می‌خواهد بر کاغذ بپاشد.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 5

 

نقاشی با طبیعت

 

چند عدد برگ، گل و علف تهیه کنید و آنها را به کودکتان دهید تا آنها را به رنگ آغشته و شکل‌های جدیدی خلق کند.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 6

 

نقاشی با آب

 

به کودکتان اجازه دهید تا با آب حروف، اعداد و اشکال را نقاشی کند. او از این که نقاشی‌اش پس از خشک شدن ناپدید می‌شود، به هیجان خواهد آمد.

 

نقاشی به سبک محیطی - تصویر 7

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه