نی نی بان: می‌دانم به چه فکر می‌کنید. انتخاب لباس برای مراسم مهم سخت است، چه رسد به این که باردار باشید. این مشاهیر در طول بارداری خود روی فرش قرمز ظاهر شده‌اند و همه را با لباس‌های خود به تعجب واداشتند. ما در این جا زیباترین زنان باردار را برای شما آورده‌ایم. آنجلینا جولی. یک پراهن یقه وی شکل برای بیشتر زن‌ها زیبا است. این مدل لباس به خصوص برای ماه‌های آخر بارداری راحت است. جنیفر لوپز. زمانی که شما باردارید، از لباس سفید اجتناب می‌کنید زیرا فکر می‌کنید شما را چاق‌تر نشان می‌دهد. درست ا ...

نی نی بان: می‌دانم به چه فکر می‌کنید. انتخاب لباس برای مراسم مهم سخت است، چه رسد به این که باردار باشید.این مشاهیر در طول بارداری خود روی فرش قرمز ظاهر شده‌اند و همه را با لباس‌های خود به تعجب واداشتند. ما در این جا زیباترین زنان باردار را برای شما آورده‌ایم.

 

آنجلینا جولی

 

یک پراهن یقه وی شکل برای بیشتر زن‌ها زیبا است. این مدل لباس به خصوص برای ماه‌های آخر بارداری راحت است.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 1

 

جنیفر لوپز

 

زمانی که شما باردارید، از لباس سفید اجتناب می‌کنید زیرا فکر می‌کنید شما را چاق‌تر نشان می‌دهد. درست است؟ بله اما شما می‌توانید با چیز جذاب دیگری مثل گردنبدی خاص توجه را به سمت آن جلب کنید. در این صورت نگاه‌ها تنها روی شکم شما نخواهد بود.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 2

 

جسیکا آلبا

 

همان طور که در عکس می‌بینید پارچه خط‌هایی عمودی روی لباس ایجاد کرده که جسیکا را بلندتر نشان می‌دهد.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 3

 

گوئن استفانی

 

احتیاجی نیست در طول بارداری از طرح‌های حیوانی خودداری کنید، فقط سعی کنید چیزهای دیگر را ساده انتخاب کنید. به این معنی که از رنگ‌های روشن با خط‌های زمخت خودداری کنید. دقت کنید طرح لباس گون چگونه است، لوازم جانبی او ساده و موهایش صاف است.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 4

 

بیانسه

 

به لباس بیانسه نگاه کنید، آیا آن را می‌پسندید؟ لباس خود را سبک انتخاب کنید تا احساس نکنید در آن غرق شده‌اید و از طرح‌های شلوغ اجتناب کنید.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 5

 

جنا دوان تاتوم

 

حقایق جالب درباره لباس توری: شما را کشیده نشان می‌دهد، به علاوه حفره‌های آن باعث می‌شود شما راحت‌تر باشید و احساس خفگی نکنید. دو خصوصیتی که در طول بارداری به دنبال آن می‌گردید.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 6

 

امی آدامز

 

شما احتیاجی ندارید لباسی تنگ به تن کنید تا کودک خود را نشان دهید و به مادر بودن خود افتخار کنید. دقت کنید چگونه پارچه لباس امی آدامز درست زیر سینه‌اش جمع شده است و توجه را به برآمدگی شکم‌اش جلب می‌کند.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 7

 

پاولا پتن

 

این لباس مدل ماهی برای زنان بارداری مناسب است که می‌خواهند شکم برآمده خود را نشان دهند. یقه لباس نیز باید به پهنای لباس باشد.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 8

 

کیت بلانشت

 

مدل ساده این لباس چشم‌ها را روی آن می‌چرخاند. نگاه از بالای لباس شروع و تا پایین لباس پیش می‌رود طوری که فراموش می‌کنید میان راه شکمی برآمده وجود دارد. بنابراین لباسی ساده با طرحی در پایین آن انتخاب کنید و به همراه گردنبندی زیبا به تن کنید.

 

 

الیویا وایلد

 

بله شما می‌توانید لباسی براق به تن کنید. لباسی منجق‌دوزی شده انتخاب کنید که سایه روشن‌های گوناگونی را به وجود می‌آورد.

 

مشاهیر باردار بر فرش قرمز و نکته هایی برای خوش پوشی - تصویر 10

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه