نی نی بان: آیا برای‎تان جالب است بدانید مشاهیر هنگام بارداری چه لباس‌هایی به تن می‌کنند؟ ما در این جا شما را با شیوه لباس پوشیدن آن‌ها آشنا می‌کنیم. سینا میلر. زن بازیگر با آن شکم برآمده‌اش، لباس توری خود را با کتی کلاسیک و کیفی سیاه، جوراب شلواری و کفشهای‌اش به تن کرده است. ما از این ترکیب پارچه و رنگ‌ها، اگرچه با هم هماهنگی ندارد، لذت می‌بریم. جنوری جونز. کت لباسی مناسب برای دوران اول بارداری است زیرا می‌توانید آن را باز نگه‌دارید تا شکم شما بزرگ شود. بازیگر مرد دیوانه(Mad Men ) با پوشی ...

نی نی بان: آیا برای‎تان جالب است بدانید مشاهیر هنگام بارداری چه لباس‌هایی به تن می‌کنند؟ ما در این جا شما را با شیوه لباس پوشیدن آن‌ها آشنا می‌کنیم.

 

سینا میلر

 

زن بازیگر با آن شکم برآمده‌اش، لباس توری خود را با کتی کلاسیک و کیفی سیاه، جوراب شلواری و کفشهای‌اش به تن کرده است. ما از این ترکیب پارچه و رنگ‌ها، اگرچه با هم هماهنگی ندارد، لذت می‌بریم.

 

 

جنوری جونز

 

کت لباسی مناسب برای دوران اول بارداری است زیرا می‌توانید آن را باز نگه‌دارید تا شکم شما بزرگ شود. بازیگر مرد دیوانه(Mad Men ) با پوشیدن بلوزی راحت، کیف دستی میخی، شلوار زیپ دار کوتاه سرافین و پوتینی سیاه و راحت خودش را نه در سطح یک بازیگر بلکه پایین‌تر از سطح شغلی‌اش نشان داد.

 

 

الساندرا امبروسیو

 

اگر شما آنقدر فروتن هستید که می‌خواهید شکم‌تان یا برآمدگی آن را نشان دهید(حتی اگر این گونه نیستید) چرا لباسی کوتاه مانند لباس الساندرا، مدل ویکتوریا سیکرت، نمی‌پوشید. تن براق شما، کوتاهی لباس را بیشتر نشان می دهد.

 

 

هیلاری داف

 

ساق پا از لباس‌های مورد علاقه مادران باردار است بطوری که پوشیدن آن ها آنقدر راحت و آسان است که فرقی نمی‌کند شما در هفته 6 بارداری باشید یا هفته 36. تنها کافی است همراه آن پوتینی زیبا و ژاکتی بافتنی و گردنبندی بزرگ به تن کنید، درست شبیه آنچه هیلا��ی داف انجام داده است.

 

 

جسیکا سیمپسن

 

ما از سبک لباس پوشیدن جسیکا لذت می بریم. او به سادگی لباسی به رنگ خاکی و ژاکتی کرم رنگ به تن کرده است. شما نیز می‌توانید این لباس را برای هر مکانی که می‌خواهید بپوشید.

 

 

کورتنی کارداشیان

 

شما می‌توانید لباسی را که دکمه بزرگی در پایین دارد، درست شبیه پیراهن آبی کوتاه کورتنی، در کل دوره بارداری‌تان و حتی پس از آن به تن کنید.

 

 

مولی سیمز

 

شما می توانید ژاکت کش‌بافت پشمی چسبناکی را در تمام 9 ماه بارداری‌تان بپوشید. (فقط ممکن است در ماه‌های آخر مجبور شوید دکمه‌های آن را باز کنید) ما این سبک خاص مولی را می‌پسندیم- شما چنین چیزی را هر روز نخواهید دید.

 

 

جنیفر گارنر

 

این شیوه را در هفته‌های آخر بارداری‌تان باید استفاده کنید: پیراهنی کتان و شلوار جین راسته(مدل‌های سرافین). با پوشیدن شال گردنی ضخیم در روزای سرد ظاهرتان را تکمیل کنید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه