باشگاه خبرنگاران جوان: پروین زرین، کارشناس رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان گفت:« کودکان در سه سالگی رشد و مهارت های گوناگون آغاز می کنند و با دقت و تمرکز حواس بسیار خوب می توانند اعمال روزانه خود را به تنهایی به انجام برسانند. ». وی ادامه داد:« کودکان در سنین 4 سالگی رشد اجتماعی خود را آغاز کرده و اگر مهارت ها، بازی ها، آموزش ها در این سنین بخوبی به کودکان آموزش داده نشود، کودک در سنین بالاتر گوشه گیر و منزوی خواهد شد. ». زرین اشاره کرد:«مهد کودک های غیر استاندارد با ارائه آموزش های غیر اص ...

باشگاه خبرنگاران جوان: پروین زرین، کارشناس رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان گفت:« کودکان در سه سالگی رشد و مهارت های گوناگون آغاز می کنند و با دقت و تمرکز حواس بسیار خوب می توانند اعمال روزانه خود را به تنهایی به انجام برسانند.»

وی ادامه داد:« کودکان در سنین 4 سالگی رشد اجتماعی خود را آغاز کرده و اگر مهارت ها، بازی ها، آموزش ها در این سنین بخوبی به کودکان آموزش داده نشود، کودک در سنین بالاتر گوشه گیر و منزوی خواهد شد.»


زرین اشاره کرد:«مهد کودک های غیر استاندارد با ارائه آموزش های غیر اصولی، تقویت مهارت های روانشناختی و اجتماعی را نادیده می گیرند و حجم تجارت و خلاقیت این گروه از کودکان در مدارس ابتدایی نسبت به همسالان کمتر است و کودک در میان همسالان خود کمتر زمینه خود نمایی و بروز و ظهور استعداد های خود را دارد.»


وی اشاره کرد:« هیچ اجباری برای فرستادن کودک به مهد کودک ها نیست و اگر والدین با افزایش سطح آگاهی، بازی های فکری و خلاق کودکان  به بررسی نیازهای کودکان بپردازند، می توانند به رشد مهارت های این گروه سن بپردازند.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه