فرزند شما دختر است یا پسر؟

نی نی بان: آیا فرزند شما دختر است یا پسر؟ ما در این جا راههای جالبی را برای تعیین جنسیت کودکتان آورده‌ایم. اگر چه ممکن است این روش‌ها کاملا درست نباشند اما مردمان بسیاری به آنها اعتقاد دارند. صدها هزار روش برای پیش بینی جنسیت کودکان وجود داشته است که ما تعدادی از مشهورترین آنها را برایتان آورده‌ایم.

 

فرزند شما دختر است یا پسر؟ - تصویر 1

 

·        به شکم‌تان نگاه کنید. اگر برآمدگی آن از بالا است طوری که از پشت هم بارداریتان پیدا است، به دنبال لباس‌های صورتی باشید، اما اگر برامدگی‌اش به سمت پایین است و ممکن است حتی دیگران موجه بارداریتان نشوند، شما پسر دارید.

 

·        دفعه بعدی که پزشک ضربان قلب کودکتان را می‌گرفت، از او بپرسید که سرعت آن چقدر است؟ اگر ضربان قلب بیش از 140 بار در دقیقه باشد، نشان دهنده دختر و زیر آن نشان دهنده پسر است.

 

·        آیا هر روز دوست دارید بستنی بخورید؟ اعتقاد بر این است که اگر تمایل زن باردار به سمت شیرینی جات باشد، فرزند او دختر اما اگر شور و ترش باشد، پسر است.

 

·        دانشمندان از مطالعه‌ای که روی 740 زن انجام داده‌اند، به تازگی دریافتند که آنهایی که کالری بیشتری مصرف می‌کنند، فرزندشان پسر است. (54%)

 

·        تنها بدن ما نیست که در این دوران تغییر می‌کند، چهره ما نیز دگرگون می‌شود.  اگر فرزند شما پسر باشد موهایتان درخشان و پوستتان گلگون می‌شود.  اما اگر خلاف این باشد، دختر است.

 

·        حلقه ازدواجتان را از نخی بیاویزید و در بالای شکم خود آویزان کنید. اگر به شکل دایره چرخید، فرزند شما پسر است اما اگر به جلو و عقب حرکت کرد، انتظار دختر را بکشید.

 

·        آیا در 3 ماه اول بارداریتان مدام مریض بوده‌اید؟ این علائم نشان می‌دهد که فرزند شما دختر است. عدم حالت تهوع یا حالت تهوع کم نشان دهنده پسر است.

 

·        اگر سینه راست شما بزرگ‌تر از سینه چپ شما است، پسر در راه است و بالعکس.

 

پسر
دختر
ترشی
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه