شهرزاد: گروهی از متخصصان امریکایی در آخرین تحقیقات خود اعلام کردند که زنگ تفریح برای کودکان در مدت زمانی که در مدرسه هستند ضروری و الزامیست. دکتر رابرت موری از نویسندگان سیاست های جدید در آکادمی اطفال در آمریکا اعلام کرد:« به نظر ما یک زمان اختصاصی آزاد برای هر کودکی در طول روز الزامیست، زمانی که در آن هیچ درسی وجود نداشته باشد. ». زنگ تفریح جزء ضروری و جدایی ناپذیر از زندگی هر کودکی است و باعث رشد مهارت‌های ارتباطی مانند همکاری و مشارکت در آنها می شود. پروفسور موری، استاد دانشگاه اوهایو آم ...

شهرزاد: گروهی از متخصصان امریکایی در آخرین تحقیقات خود اعلام کردند که زنگ تفریح برای کودکان در مدت زمانی که در مدرسه هستند ضروری و الزامیست.

دکتر رابرت موری از نویسندگان سیاست های جدید در آکادمی اطفال در آمریکا اعلام کرد:« به نظر ما یک زمان اختصاصی آزاد برای هر کودکی در طول روز الزامیست، زمانی که در آن هیچ درسی  وجود نداشته باشد.»

زنگ تفریح جزء ضروری و جدایی ناپذیر از زندگی هر کودکی است و باعث رشد مهارت‌های ارتباطی مانند همکاری و مشارکت در آنها می شود.

پروفسور موری، استاد دانشگاه اوهایو آمریکا گفت:«بررسی های شناختی نشان می دهد که خردسالان هم مانند بزرگسالان وقتی که با امور پیچیده سر و کار دارند، نیاز به زمانی برای پردازش و بررسی اطلاعات دارند. همه ما بعد از 40 یا 50 دقیقه تمرکز نیاز به استراحت داریم.»

انجمن قلب امریکا روزانه 20 دقیقه برای استراحت کودکان در نظر گرفته، اما پروفسور موری این زمان را برای هر کودک متفاوت بیان کرده است و بیان داشته حتی در این چند دقیقه آموزش های فیزیکی هم نباید وجود داشته باشد چون این دقایق زمان آزاد هر کودکی است.
 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه