راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری

راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری

نی نی بان: این روش نقاشی، راهی ساده است که به کودکان اجازه می‌دهد تا بدون ریخت و پاش و کثیفی با انگشتان خود نقاشی بکشند.

 

راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری - تصویر 1

 

یک نایلون پلاستیکی (زیرا استحکام پلاستیک زیاد است) و مقداری رنگ بردارید. (شما می‌توانید حتی از رنگ‌های خوراکی نیز استفاده کنید. من خودم از رنگ‌های قابل شستشو استفاده کردم زیرا نایلون پلاستیکی ممکن است پاره شود و رنگ‌ها روی لباس کودکان بریزد.) کاغذی بردارید و مقداری رنگ روی آن بریزید، سپس نایلون را روی آن بکشید و با چسب 4 طرف آن را به میز بچسبانید.

 

راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری - تصویر 2

 

من این کار را قبلا انجام داده‌ام اما حال دو تغییر در آن ایجاد کرده‌ام: برای زیر کار از کاغذی سفید استفاده کردم تا بر اثر تضاد رنگی زیباتر به نظر آید و دوم این که اطراف آن را با چسبی محکم کردم تا رنگ‌ها بیرون نریزد و از ریخت و پاش جلوگیری شود.

 

خوبی این روش این است که شما به سادگی می‌توانید از ریخت و پاش کودکتان جلوگیری کنید، در حالی که کودکتان آزادانه می‌تواند نقاشی کند. از دوستان او نیز می‌توانید برای همکاری دعوت کنید.

 

راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری - تصویر 3

 

ما این دفتر نقاشی را یک روز کامل روی میز گذاشتیم و هر کسی که در آن روز به خانه ما ‌آمد، بزرگ و کوچک، به سمت آن کشیده شدند و از نقاشی انگشتی خود لذت بردند. این روش برای سرگرم کردن کودکان بسیار عالی است.

 

راز بازی با رنگ، بدون کثیف کاری - تصویر 4

انگشتی
نقاشی
نایلون
ریخت و پاش
کثیف کاری
رنگ
کاغذ
بازی
چسب
دست
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه