باشگاه خبرنگاران: پزشکان در مطالعه و بررسی بر روی قشر وسیعی از کودکان در حدود 3/285 کودک دریافته اند که کودکانی که در سال های اولیه تولد خود بیشتر از انواع ماهی ها در رژیم غذایی خود استفاده می کنند تا حد خیلی زیادی در مقابل انواع آلرژی ها مصون هستند. گفتنی است مصرف منظم ماهی در دوران کودکی می تواند خط ابتلا به انواع بیماری های آلرژیک را تا سن 12 سالگی در کودکان کاهش دهد. بررسی نشان می دهند: این نتایج با بررسی روی کودکان که محل زندگی آنها در بنادر است و به طبع بیشتر ماهی می خوردند به نسبت سا ...

باشگاه خبرنگاران: پزشکان در مطالعه و بررسی بر روی قشر وسیعی از کودکان در حدود 3/285 کودک دریافته اند که کودکانی که در سال های اولیه تولد خود بیشتر از انواع ماهی ها در رژیم غذایی خود استفاده می کنند تا حد خیلی زیادی در مقابل انواع آلرژی ها مصون هستند.

 

گفتنی است مصرف منظم ماهی در دوران کودکی می تواند خط ابتلا به انواع بیماری های آلرژیک را تا سن 12 سالگی در کودکان کاهش دهد.

 

بررسی نشان می دهند: این نتایج با بررسی روی کودکان که محل زندگی آنها در بنادر است و به طبع بیشتر ماهی می خوردند به نسبت سایرین بدست آمده است.

پزشکان به افراد توصیه می کنند: تا حتما از ماهی در رژیم غذایی خود استفاده کنند زیرا باعث کاهش علائم اگزماهای پوستی از جمله راش های پوستی و بثورات جلدی و التهابات قرمز در آنها می شود که حتی با مصرف داروهای شیمیایی نیز درمان 100درصد ویروس برای آن اتفاق نمی افتد.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه